Rodzinny Joga Reset

W terminie 29.09.2023 - 01.10.2023 w miejscu Średniak (zaczynamy o 14:30). W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres .

Rodzinny Joga Reset

Wyjazd #jogareset od JOGA JANA + zajęcia dla dzieci w trakcie trwania zajęć jogi. Start: piątek popołudniu.

Joga dla każdego/każdej bez konieczności wcześniejszego doświadczenia. Zajęcia dla dzieci w wieku 3-14 lat możliwość przyjazdu z dziećmi poniżej 3 lat – bezpłatnie (dzieci pod opieką rodziców).

Gdzie i dojazd

Średniak – wspaniały dom dla ludzi – Średniak 6, w górach i lasach Beskidu Sądeckiego nad Szczawnicą. Do Szczawnicy jest wiele autobusów (bezpośrednie z Krakowa). Można też autem (będzie miejsce gdzie je zostawić). Potem czeka nas około 50 minutowy spacer w góry i lasy! Miejscówka jest dostępna tylko autem terenowym lub nogami.

Warunki – ważne!

To jest wyjazd w wersji CAMP – warunki nie są hotelowe:
– Spanie – w sali na poddaszu na materacach (trzeba wziąć swój śpiwór) lub we własnym namiocie (jeśli ktoś ma taką potrzebę, będzie na to miejsce).
– Łazienka i WC – wspólna z gospodarzami + wychodek z widokiem na góry

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia dla dzieci będą prowadzone przez osobę profesjonalnie zajmującą się animacją czasu dzieci. 

Zajęcia z jogi

Joga Jana, czyli Janek Szpil – instruktor jogi metodą Sivananda od 2008 roku. Bazuję na klasycznym systemie jogi interpretując go przez pryzmat moich osobistych doświadczeń i inspiracji pochodzących z różnych ścieżek poznania samego siebie. Więcej o mnie tu: www.jogajana.pl/o-mnie-i-mojej-jodze/. Moja joga opiera się na doświadczaniu świadomości w ciele poprzez wyciszenie umysłowego “szumu”, doznanie żywego kontaktu z oddechem i odczuciami w ciele. Stając na macie wyruszam w podróż. Do wnętrza. Odkrywam to czego nie potrzebuję, co mogę puścić i uwolnić. Poprzez doświadczenie odpuszczenia napięć znajduję punkt obecności w tym co jest teraz, punkt akceptacji. W tym miejscu rozpoczyna się regeneracja i robi się miejsce na wzmocnienie całego organizmu. Zapraszam do wspólnej podróży.

Codzienna praktyka jogi pozwoli Ci uwolnić napięcia dnia codziennego. Zadbasz o siebie, zregenerujesz ciało, ukoisz system nerwowy i odświeżysz umysł. Przebudzona świadomość ciała przywoła poczucie relaksu, na bazie którego nabierzesz mocy.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y – to jest joga relaksacyjna! Co nie znaczy, że będziemy tylko leżeć. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Dla wszystkich którzy pragną uwolnić swój naturalny głos i usłyszeć jego brzmienie. Dla śpiewających jak i tych, którzy pragną swój głos odrobinę „oswoić” i zmienić przekonania na jego temat.

Wyżywienie

W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki wege na które składa się duże śniadanie, zupa i obiadokolacja. Mamy również do dyspozycji osobną kuchnię. Jedzenie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Czas

Zaczynamy w piątek (28.09.23) o 14:30, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę (01.10.23) około 14:30.

Fotografie użyte w opisie autorstwa Alicji Pietras.

Cena

Dorosły: 700zł,
Dziecko: 500zł
Drugie dziecko: 300 zł
Dziecko poniżej 3 roku życia (pod opieką rodziców): bezpłatnie

W cenie

  • 2 x nocleg
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, zupa i obiadokolacja (piątek: obiadokolacja, sobota: full, niedziela: śniadanie i obiad)
  • 1 x dziennie  joga + równoległe zajęcia dla dzieci (piątek 2 godz., sobota 4 godz., niedziela 2 godz.)
  • Krąg, ognisko, śpiew

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres kontakt@jogajana.pl lub pod numerem telefonu 501 617 338. Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 200zł – dorosły, 100zł – dziecko.

Możliwość wymiany

Jeśli czujesz, że to dobre miejsce i czas dla Ciebie, a cena jest problemem – napisz do nas i coś wymyślimy. Są możliwości barteru. Wciąż szukamy osoby, która zrobi nam zdjęcia w zamian za warsztaty.