PLEMIĘ

Oto moje plemię – ludzie, którzy są mi bliscy, od których uczyłem się i uczę. Ludzie, którzy idą drogą serca i dzielą się swoimi doświadczeniami w swoich dziedzinach. Ludzie z którymi kontakt szczerze polecam!

Joanna Książkiewicz
Znamy się od 2012 roku. Wspaniale jest obserwować jak z ciekawością i wrażliwością poszerza swoje doświadczenie i odkrywa świadomy ruch budując własne podejście, które konkretyzuje się w Joanna Książkiewicz – Ruch od Czucia. Uczestniczyłem w kilku zajęciach Asi i każde z nich dało mi impuls do uważniejszego ruchu, głębszego kontaktu ze sobą i z drugą osobą, pozwoliło odkryć pokłady radości zawarte w własnym ciele. Asia ma dar do przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia w prosty i spójny sposób.
Mieszko Stanisławski
Przeżyliśmy razem dużo pięknych, ale też trudnych chwil. Śmiało mogę napisać, że to przy nim ukształtowała się ważna część mnie. Mieszko zabrał mnie do lasu i pokazał jego głębię, złożoność i piękno w subtelny i zdecydowany sposób. Uczestniczyłem w wyjazdach Bycie w Lesie kilkukrotnie. Dzięki jego przewodnictwie miałem okazję doświadczyć głębokiego kontaktu z przyrodą i… z samym sobą.
Agata Bargiel
W 2011 roku nie znając się, wybraliśmy się z Agata Bargiel na wspólną podróż autostopem do Portugalii. To był początek wielu ważnych zmian w moim życiu i początek wielkiej przyjaźni. Agata ma moc (nie tylko głosu:), którą się dzieli. Kombinacja wrażliwości, siły, determinacji i otwartości czyni z niej wspaniałą przewodniczkę i uzdrowicielkę.
Marcin Poćwiardowski

Latem 2018 dostałem propozycję asystowania w warsztacie Marcina. Spróbowałem i… Pykło! W grupie samych mężczyzn doświadczyłem zupełnie innej jakości pracy. Zadziwiło mnie jak bardzo potrafimy wyjść z naszych skorup i masek. Wzruszyło mnie poczucie męskiego wsparcia zamiast rywalizacji i porównywania się. Zobaczyłem jak łagodność daje moc! Lubię u Marcina połączenie delikatności, stanowczości i luzu, które tworzy dobre środowisko do pracy i otwartości w grupie.

Stan Barański

Podziękowania za wykonane fotografie na potrzeby mojej strony.

Alicja Pietras

Podziękowania za wykonane fotografie na potrzeby mojej strony.

Dawid Planeta

Podziękowania za wykonane fotografie na potrzeby mojej strony.

Magdalena Hałoń

Podziękowania za wykonane fotografie na potrzeby mojej strony.