Kurs od podstaw

W terminie 12.03.2024 w miejscu Biała Droga (zaczynamy o 17:30). W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres kontakt@jogajana.pl.

Kurs od podstaw

12 tygodniowy kurs podstaw jogi w oparciu o klasyczny system Sivanandy od 05.03.2024 do 28.05.2024. Zajęcia w każdy wtorek od 17:30 (17:15) do 19:00 (19:15).
Łącznie 12 spotkań = 18 h

Docieramy do esencji.

✨Połączenie z własnym ciałem
✨Uważność w ruchu
✨Kontakt z rytmem oddechu
✨Skupienie na słuchaniu tego co wewnątrz
✨Bycie w tym co jest teraz. Takim jakie jest
✨Puszczenie napięć
✨Głęboka relaksacja
✨Spokój umysłu

Nie jest ważne jak wygląda twoja pozycja i czy jesteś „wystarczająco” rozciągnięta/ty. Nic nie musisz. Wszystko możesz. Jesteś OK. Jogę można ćwiczyć w każdym wieku w każdym ciele. Zapraszam do podróży.

Kurs zaczniemy od relaksacji i świadomego oddechu. Uwolnimy napięcia z powięzi. Będziemy pracować nad wzmocnieniem całego ciała, a w szczególności mięśni wokół kręgosłupa, który utrzymuje cały organizm w dobrej kondycji. Nie robimy nic na siłę. Nie musisz być rozciągnięty/ta. Nauczysz się lepiej kontaktować z ciałem takim jakie jest w tym momencie. Pogłębiony oddech pomoże Ci w uspokojeniu umysłu i umożliwi wejście w regeneracyjny stan relaksu. Wzmocnione i ożywione ciało odwdzięczy się lepszym samopoczuciem i odpornością.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, ale do uczestnictwa zapraszam również osoby, które już ćwiczyły jogę. Skorzystasz zwłaszcza jeśli czujesz, że potrzebujesz zregenerować organizm i ukoić nerwy.

Prowadzący
Janek Szpil. Od 15 lat zajmuję się jogą. Ukończyłem kurs nauczycielski według klasycznej metody Sivananda. To spokojna joga bazująca na kontakcie z własnym ciałem i umysłem. W mojej praktyce czerpię też z innych technik jogi i świadomej pracy z ciałem, umysłem i duchem jakie poznałem przez ostatnie lata. Więcej o mnie i o mojej jodze pod linkiem.

Maty: Mamy maty, ale jeśli masz swoją ulubioną, weź!
Koc: przyda się do okrycia podczas relaksacji
Strój: luźne spodnie (dres), podkoszulek

Cena: 690 zł
Cena przy zapisie do 6 lutego 2024: 590 zł
Ilość miejsc ograniczona.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku, którego numer podany będzie w mailu.

Harmonogram wszystkich zajęć i wyjazdów JogaJana