Joga Masaż Reset – Masaż Tajski i joga retreat

W terminie 22.02.2024 - 25.02.2024 w miejscu Spokojna Dolina. Ośrodek Edukacyjno-Rozwojowy (zaczynamy o 15:00). W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres kontakt@jogajana.pl.

Joga Masaż Reset - Masaż Tajski i joga retreat

Kurs masażu tajskiego połączony z praktyką jogi regeneracyjnej.

Kontaktuję się z własnym ciałem i oddechem za pomocą łagodnej i gruntującej jogi. Doświadczam terapeutycznego masażu tajskiego w praktyce. Wsłuchuję się w moje potrzeby i dostrzegam potrzeby drugiej osoby. Oddycham górskim powietrzem, jem pyszne i pożywne wegańskie jedzenie, z uważnością chodzę po lesie, harmonizuję się, medytuję, odpoczywam. Rezonuje? Dołącz.

Każdy dzień zaczniemy od medytacji. Poranna joga tworzy fundament i strukturę. Uwalnia napięcia i wzmacnia. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i wycisza umysł. Zharmonizujemy oddech, przywrócimy jego naturalny rytm. Stopniowo będziemy zanurzać się w praktykę zgodną z indywidualnymi potrzebami i możliwościami.

Trzy resetowe popołudnia z masażem tajskim to warsztat podstaw tradycyjnego masażu tajskiego. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, wystarczy otwarty umysł i serce. Będziemy ćwiczyć w parach, a po trzech dniach pracy poznasz najważniejsze zasady masażu tajskiego w praktycznym wydaniu i będziesz mogła/mógł wymienić się z drugą osobą krótkim zdrowotnym masażem.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Nie musisz mieć też doświadczenia w masowaniu. Stworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń do rozpoczęcia przygody z masażem.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy od 2008 roku. Bazuję na klasycznym systemie jogi przepuszczając go przez pryzmat moich osobistych doświadczeń i inspiracji. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, oddech, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała.

Mate Thai :: Massage Therapy, czyli Mateusz Flak masażysta i nauczyciel masażu tajskiego. W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie leczniczej funkcji (pomoc ciału w samouzdrowieniu) ze spotkaniem i wymianą energetyczną, którą stanowi każda sesja. Opanowanie technik to otoczka masażu, a intuicja, holistyczne podejście do zdrowotnych potrzeb pacjenta, to jego esencja.

Czas

Zaczynamy w czwartek (22.02.24) o 15:00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę (25.02.24) około 15:00.

Gdzie

Spokojna Dolina. Ośrodek Edukacyjno-Rozwojowy to miejsce wśród gór i lasów Beskidu Wyspowego.

Co zjem?

Jedzenie będzie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Proponowany plan dnia

07:00 – Medytacja / Sen – jeśli potrzeba
08:00
– Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Las
14:00 – Lekki obiad / Przekąska
15:00 – Warsztat Masażu
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub inne formy wieczornego spędzania czasu

Cena

1450 zł – cena regularna
1350 zł – cena przy rezerwacji do 30.11.2023
1150 zł – przy rezerwacji do 30.06.2023 – super early bird!

W cenie

  • 3 x nocleg w kilkuosobowych pokojach
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia 2 godz. z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Warsztat z masażu: na cały wyjazd 3 spotkania po 3 godziny każde + 1 godzinne wprowadzenie
  • Medytacje

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres kontakt@jogajana.pl.