Połączenie. Joga + Głos

Termin - Połączenie. Joga + Głos - 17.03.2022 - 20.03.2022 o godz. 15:00. Adres Średniak 6, Beskid Sądecki. W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres .

Zanurz się w przestrzeni poza czasem, w magicznym miejscu wśród dzikiej przyrody.

Odkryj moc połączenia głosu, emocji, ciała i natury. Celebruj równonoc, odnajdując balans w relacji ze sobą i światem.

Zabierzemy Cię w podróż, korzystając z narzędzi jogi regeneracyjnej oraz ekspresji poprzez głos. Zadbamy o bezpieczną i swobodną przestrzeń do usłyszenia Siebie. Wspierać nas będzie natura i mądrość kręgu gdzie każdy głos i cisza są ważne. Wszyscy jesteśmy równi i mamy dostęp do kolektywnej mądrości. Zrobimy miejsce na wszystkie uczucia oraz damy narzędzia do ich ekspresji, ukochania i integracji.

O wyjeździe

Jan Szpil – specjalista od regeneracji i głębokiego relaksu poprzez narzędzia jogi. Doświadczenie z pracą metodą Lowena, gruntowaniem i uwalnianiem emocji w ciele.

Agata Bargiel- specjalistka od przepływów. Doświadczenie w pracy z psychologią procesu, terapeutyczną pracą z głosem, oraz dynamiczną terapią krzyżowo czaszkową.

Joga tworzy fundament i strukturę. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i umysł. Praca z głosem to badanie i bezpieczne poszerzanie własnych granic, wyrażania, komunikacji, bycia w relacji . Zaczynając od siebie. Wspólna pieśń jest momentem spotkania poza czasem i miejscem. Wyraża naszą plemienną potrzebę spotkania w kręgu, w tańcu i śpiewie. Pomaga rozbroić pancerz i otwiera serce.

Odpuścimy to co nam nie służy. Zrobimy w sobie miejsce na przywitanie nadchodzącej wiosny, nowej energii w Sobie. Zregenerujemy się w połączeniu z naturalnym cyklem przyrody.

Obudzimy głos pochodzący z wnętrza i odnajdziemy naturalny rytm za pomocą pracy z głosem, ruchem i ekspresją.

Będziemy oddychać górskim powietrzem, jeść pyszne wege jedzonko, z uważnością chodzić po lesie, medytować, odpoczywać i harmonizować się.

Z kim?

Joga Jana, czyli instruktor jogi metodą Sivananda od 2008 roku. Bazuję na klasycznym systemie jogi interpretując go przez pryzmat moich osobistych doświadczeń i inspiracji pochodzących z różnych ścieżek poznania samego siebie. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie.

Moc Głosu / Power of the Voice, czyli Agata Bargiel. Do głosu podchodzę w sposób holistyczny. W swojej pracy łączę techniki ekspresyjne i pracę z psychosomatyką ciała. Pracujemy nad odzyskaniem „wolności do” śpiewania, zabierania głosu, stawiania granic, życia własnym życiem. Nad uwolnieniem twórczego potencjału. Odzyskaniem poczucia przepływu, a przede wszystkim poczuciem własnej mocy ukrytej w głosie. Najbardziej lubię pracować poza miastem. W ciszy i kontemplacji przyrody. Głęboko wierzę, że kontakt z naturą wspiera procesy powrotu do SIEBIE i samouzdrawiania.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y – to jest joga relaksacyjna! Co nie znaczy, że będziemy tylko leżeć. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym.
Dla wszystkich którzy pragną uwolnić swój naturalny głos i usłyszeć jego brzmienie. Dla śpiewających jak i tych, którzy pragną swój głos odrobinę „oswoić” i zmienić przekonania na jego temat.

Gdzie i dojazd

Średniak – wspaniały dom dla ludzi – Średniak 6, w górach i lasach Beskidu Sądeckiego nad Szczawnicą. Do Szczawnicy jest wiele autobusów (bezpośrednie z Krakowa). Można też autem (będzie miejsce gdzie je zostawić). Potem czeka nas około 50 minutowy spacer w góry i lasy! Miejscówka jest dostępna tylko autem terenowym lub nogami.

Warunki noclegowe typu CAMP

Istotnie ważne informacje! To jest wyjazd w wersji CAMP, warunki nie są hotelowe. Spanie w sali na poddaszu na materacach (trzeba wziąć swój śpiwór) lub we własnym namiocie (jeśli ktoś ma taką potrzebę, będzie na to miejsce). Łazienka i WC wspólna z gospodarzami oraz wychodek z widokiem na góry. 

Wyżywienie

W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki wege na które składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja. Mamy również do dyspozycji osobną kuchnię. Jedzenie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Czas

Zaczynamy w czwartek (17.03.22) o 15:00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę (20.03.22) około 15:00 (można zostać dłużej).

Proponowany plan dnia

Jest to propozycja, uzgodnimy go wspólnie pierwszego dnia.

07:00 – Medytacja
08:00 – 
Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Łąka i Las
14:00 – Przekąska
16:00 – Praca z Głosem
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Ognisko/Śpiew/Medytacja

Cena

1050 zł – cena regularna
900 zł – cena przy rezerwacji do 31.12.2021

W cenie

  • 3 x nocleg
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • 1 x dziennie zajęcia z pracy z głosem na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Spacery medytacyjne w lesie
  • Dodatkowe ćwiczenia oddechowe tzw. pranajamy

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres kontakt@jogajana.pl.

Połączenie. Joga + Głos