Joga Masaż Reset

Termin - Joga Masaż Reset - 10.03.2022 - 13.03.2022 o godz. 15:00. Adres Rozdziele 145, 32-731 Żegocina. W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres kontakt@jogajana.pl.

Regeneracja

Odpoczynek

Nowe umiejętności

Wyjazd składa się z zajęć jogi regeneracyjnej i kursu masażu tajskiego od podstaw – kurs podstawowy Basic 1.

Skontaktuj się z własnym ciałem i oddechem za pomocą łagodnej, regeneracyjnej i gruntującej jogi. Doświadcz terapeutycznego masażu tajskiego w praktyce. Wsłuchaj się w swoje potrzeby i zobacz potrzeby drugiej osoby. Będziemy oddychać górskim powietrzem, jeść pyszne wege jedzenie, z uważnością chodzić po lesie, harmonizować, medytować, masować się i odpoczywać.

Każdy dzień zaczniemy od jogi. Joga tworzy fundament i strukturę. Uwalnia napięcia i wzmacnia. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i umysł.

Cztery resetowe popołudnia z masażem tajskim to warsztat podstaw tradycyjnego masażu tajskiego. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, wystarczy otwarty umysł i serce. Będziemy ćwiczyć w parach, z łagodnością i uważnością na swoje potrzeby. Poznasz najważniejsze zasady masażu tajskiego w praktycznym wydaniu. Nie będziemy się „napinać” na naukę – skupimy się na relaksacji, żebyś mógł/mogła wrócić z tego weekendu wypoczęty/wypoczęta. Nabyte umiejętności będą praktyczną pamiątką po procesie odpoczywania i regeneracji.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y – to jest joga relaksacyjna! Co nie znaczy, że będziemy tylko leżeć. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Nie musisz mieć też doświadczenia w masowaniu. Stworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń do rozpoczęcia przygody z masażem. Na wyjazd możesz przyjechać w parze lub solo.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie 😉

Mate Thai :: Massage Therapy, czyli Mateusz Flak masażysta i nauczyciel masażu tajskiego. W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie leczniczej funkcji (pomoc ciału w samouzdrowieniu) ze spotkaniem i wymianą energetyczną, którą stanowi każda sesja. Opanowanie technik to otoczka masażu, a intuicja, usłyszenie potrzeb drugiej osoby to jego esencja.

Czas

Zaczynamy w czwartek (10.03.22) o 15:00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę (13.03.22) około 15:00.

Gdzie

Tęczowa Dolina. Ośrodek Edukacyjno-Rozwojowy to miejsce wśród gór i lasów Beskidu Wyspowego.

Co zjem?

Jedzenie będzie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Proponowany plan dnia

07:00 – Medytacja (dla chętnych)
08:00
– Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Las
14:00 – Przekąska
15:00 – Warszat Masażu
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub inne formy wieczornego spędzania czasu

Cena

1150 zł – cena regularna
950 zł – cena przy rezerwacji do 15.12.2021

W cenie

  • 3 x nocleg w kilkuosobowych pokojach
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Warsztat z masażu: na cały wyjazd 3 spotkania po 3 godziny każde + 1 godzinne wprowadzenie
  • Spacery medytacyjne w lesie

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres kontakt@jogajana.pl. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 250 zł. 

Joga Masaż Reset