Kurs od podstaw

W terminie 11.10.2022 w miejscu Biała Droga (zaczynamy o 17:30). W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres kontakt@jogajana.pl.

Kurs od podstaw

8 tygodniowy kurs podstaw jogi w oparciu o klasyczny system Sivanandy od 04.10.2022 do 29.11.2022. Zajęcia w każdy wtorek od 17:30 do 19:00 (19:15).
Łącznie 8 spotkań (pierwsze i ostatnie po 2h, pozostałe po 1,5 h) = 13h

Docieramy do esencji. Do tego co ważne. A ważne jest Twoje połączenie z ciałem, Twoja uważność, kontakt z rytmem oddechu. Skupienie na słuchaniu tego co wewnątrz. Bycie w tym co jest teraz. Takim jakie jest. Nie jest ważne jak dokładnie robisz pozycję i czy jesteś „wystarczająco” rozciągnięta/ty. Nic nie musisz. Wszystko możesz. Jesteś OK. Jogę można ćwiczyć w każdym wieku w każdym ciele. Zapraszam do podróży.

Kurs zaczniemy od relaksacji i świadomego oddechu. Będziemy pracować nad wzmocnieniem całego ciała, a w szczególności mięśni wokół kręgosłupa, który utrzymuje cały organizm w dobrej kondycji. Nie robimy nic na siłę. Nie musisz być rozciągnięty/ta. Nauczysz się lepiej kontaktować z ciałem takim jakie jest w tym momencie. Pogłębiony oddech pomoże Ci w uspokojeniu umysłu i umożliwi wejście w regeneracyjny stan relaksu. Wzmocnione i ożywione ciało odwdzięczy się lepszym samopoczuciem i odpornością.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, ale do uczestnictwa zapraszam również osoby, które już ćwiczyły jogę. Skorzystasz zwłaszcza jeśli czujesz, że potrzebujesz zregenerować organizm i ukoić nerwy.

Maty: Mamy maty, ale jeśli masz swoją ulubioną, weź!
Koc: przyda się do okrycia podczas relaksacji
Strój: luźne spodnie (dres), podkoszulek

Prowadzący: Janek Szpil. Od 15 lat zajmuję się jogą. Ukończyłem kurs nauczycielski według klasycznej metody Sivananda. To spokojna joga bazująca na kontakcie z własnym ciałem i umysłem. W mojej praktyce czerpię też z innych technik jogi i świadomej pracy z ciałem jakie poznałem przez ostatnie lata.

Cena: 320 zł
Cena przy zapisie do 30.08.22: 290 zł Ilość miejsc ograniczona.
Ćwiczymy w kameralnej grupie 11 osób. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku, którego numer podany będzie w mailu.

Sprawdź inne terminy i wyjazdy www.jogajana.pl i na grupie @jogajanainfo