Joga Reset + Moc Głosu

Termin - Joga Reset + Moc Głosu - 17.09.2020 - 20.09.2020 o godz. 15:00 - 16:00. Adres Średniak 6, Beskid Sądecki. W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres .

4 dni z jogą na pełnym relaksie + otwarcie na wewnętrzny głos

Przygotowaliśmy dla Ciebie połączenie jogi regeneracyjnej i ekspresji poprzez głos. Od czwartku do niedzieli będziemy ćwiczyć jogę, pracować z głosem, oddychać górskim powietrzem, jeść pyszne wege jedzonko, z uważnością chodzić po lesie, medytować i leniuchować.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta(-y) to jest joga relaksacyjna! Nie musisz też umieć śpiewać. Ekspresja głosu pojawi naturalnie i bez przymusu.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie.

Moc Głosu / Power of the Voice, czyli Agata Bargiel. Do głosu podchodzę w sposób holistyczny. W swojej pracy łączę techniki ekspresyjne i pracę z psychosomatyką ciała. Pracujemy nad odzyskaniem „wolności do” śpiewania, zabierania głosu, stawiania granic, życia własnym życiem. Nad uwolnieniem twórczego potencjału. Odzyskaniem poczucia przepływu, a przede wszystkim poczuciem własnej mocy ukrytej w głosie. Najbardziej lubię pracować poza miastem. W ciszy i kontemplacji przyrody. Głęboko wierzę, że kontakt z naturą wspiera procesy powrotu do SIEBIE i samouzdrawiania.

O wrasztacie

Joga tworzy fundament i strukturę. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i umysł. Praca z głosem to badanie i bezpieczne poszerzanie własnych granic, wyrażania, komunikacji, bycia w relacji . Zaczynając od siebie. Wspólna pieśń jest momentem spotkania poza czasem i miejscem. Wyraża naszą plemienną potrzebę  spotkania w kręgu, w tańcu i śpiewie. Pomaga rozbroić pancerz i otwiera serce.

Zadbamy o bezpieczną i swobodną przestrzeń do wewnętrznej transformacyjnej podróży. Wspierać nas będzie natura i mądrość kręgu gdzie każdy głos i cisza są ważne. Wszyscy jesteśmy równi i mamy dostęp do kolektywnej mądrości. Odpuść to co Ci nie służy. Zrób w sobie miejsce na przywitanie nadchodzącej wiosny, nowej energii w Tobie. Zregeneruj się w połączeniu z naturalnym cyklem przyrody.

Gdzie i dojazd

Średniak – wspaniały dom dla ludzi – Średniak 6, w górach i lasach Beskidu Sądeckiego nad Szczawnicą. Do Szczawnicy jest wiele autobusów (bezpośrednie z Krakowa). Można też autem (będzie miejsce gdzie je zostawić). Potem czeka nas około 50 minutowy spacer w góry i lasy! Miejscówka jest dostępna tylko autem terenowym lub nogami.

Warunki noclegowe typu CAMP

Istotnie ważne informacje! To jest wyjazd w wersji CAMP, warunki nie są hotelowe. Spanie w sali na poddaszu na materacach (trzeba wziąć swój śpiwór) lub we własnym namiocie (jeśli ktoś ma taką potrzebę, będzie na to miejsce). Łazienka i WC wspólna z gospodarzami oraz wychodek z widokiem na góry. 

Wyżywienie

W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki wege na które składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja. Mamy również do dyspozycji osobną kuchnię. Jedzenie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Czas

Zaczynamy w czwartek 17.09.2020 o godz. 15.00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę 20.09.2020 około 16.00.

Proponowany plan dnia

Jest to propozycja, uzgodnimy go wspólnie pierwszego dnia.

08:00 – Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Łąka i Las lub zamiennie: medytacja, acrojoga, pranajamy
14:00 – Przekąska
16:00 – Praca z Głosem
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub zamiennie: ognisko, pranajamy

Cena

950 zł – cena regularna
750 zł – cena przy rezerwacji do 30.04.2020

W cenie

  • 3 x nocleg
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • 1 x dziennie zajęcia z pracy z głosem na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Spacery medytacyjne w lesie
  • Dodatkowe ćwiczenia oddechowe tzw. pranajamy

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres jan.szpil@gmail.com. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 250 zł.

Joga Reset + Moc Głosu