Joga Reset + Moc Głosu

Joga Reset + Moc Głosu

Termin najbliższych zajęć Joga Reset + Moc Głosu - 19.09.2019 - 22.09.2019 o godz. 15:00. Adres Średniak 6, Beskid Sądecki. W celu zarezerwowania miejsca lub jak masz dodatkowe pytań pisz śmiało na mój adres jan.szpil@gmail.com.

4 dni podróży do wnętrza równonoc w otoczeniu ciszy. Wyjazd Offline.

Będziemy kontaktować się z własnym ciałem i oddechem za pomocą delikatnej, regeneracyjnej i gruntującej jogi. Będziemy budzić w sobie głos pochodzący z wnętrza i odnajdywać naturalny rytm za pomocą pracy z głosem, ruchem i ekspresją. Będziemy oddychać górskim powietrzem, jeść pyszne wege jedzonko, z uważnością chodzić po lesie, medytować i odpoczywać, harmonizować.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y, to jest joga relaksacyjna! Co nie znaczy, że będziemy tylko leżeć. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Dla wszystkich którzy pragną uwolnić swój naturalny głos i usłyszeć jego brzmienie. Dla śpiewających jak i tych, którzy pragną swój głos odrobinę „oswoić” i zmienić przekonania na jego temat.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie.

Moc Głosu / Power of the Voice, czyli Agata Bargiel. Do głosu podchodzę w sposób holistyczny. W swojej pracy łączę techniki ekspresyjne i pracę z psychosomatyką ciała. Pracujemy nad odzyskaniem „wolności do” śpiewania, zabierania głosu, stawiania granic, życia własnym życiem. Nad uwolnieniem twórczego potencjału. Odzyskaniem poczucia przepływu, a przede wszystkim poczuciem własnej mocy ukrytej w głosie. Najbardziej lubię pracować poza miastem. W ciszy i kontemplacji przyrody. Głęboko wierzę, że kontakt z naturą wspiera procesy powrotu do SIEBIE i samouzdrawiania.

Gdzie

Średniak – wspaniały dom dla ludzi – Średniak 6, w górach i lasach Beskidu Sądeckiego nad Szczawnicą.

Dojazd

Do Szczawnicy jest wiele autobusów (bezpośrednie z Krakowa). Można też autem (będzie miejsce gdzie je zostawić). Potem czeka nas około 50 minutowy spacer w góry i lasy! Miejscówka jest dostępna tylko autem terenowym lub nogami.

Warunki noclegowe typu CAMP

Istotnie ważne informacje! To jest wyjazd w wersji CAMP, warunki nie są hotelowe. Spanie w sali na poddaszu na materacach (trzeba wziąć swój śpiwór) lub we własnym namiocie (jeśli ktoś ma taką potrzebę, będzie na to miejsce). Łazienka i WC wspólna z gospodarzami oraz wychodek z widokiem na góry. 

Wyżywienie

W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki wege na które składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja. Mamy również do dyspozycji osobną kuchnię. Jedzenie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Czas

Zaczynamy w czwartek 19.09.2019 o godz. 15.00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę 22.09.2019 około 15.00, ale można zostać dłużej.

Proponowany plan dnia

Jest to propozycja, uzgodnimy go wspólnie pierwszego dnia.

08:00 – Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Łąka i Las lub zamiennie: medytacja, acrojoga, pranajamy
14:00 – Przekąska
16:00 – Praca z Głosem
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub zamiennie: ognisko, pranajamy

Cena

690 zł – cena regularna

W cenie

  • 3 x nocleg
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • 1 x dziennie zajęcia z pracy z głosem na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Spacery medytacyjne w lesie
  • Dodatkowe ćwiczenia oddechowe tzw. pranajamy

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres jan.szpil@gmail.com. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 250 zł.