Joga Masaż Reset

Termin - Joga Masaż Reset - 21.01.2021 - 24.01.2021 o godz. 15:00. W celu zarezerwowania miejsca lub jeśli masz dodatkowe pytania pisz śmiało na mój adres .

4 dni z jogą i masażem w górach, wśród przyrody. Regeneracja, Odpoczynek, Nowe Umiejętności.

Wyjazd składa się zajęć jogi relaksacyjnej oraz kursu masażu tajskiego od podstaw
(Basic 1).

Kontaktuję się z własnym ciałem i oddechem za pomocą delikatnej, regeneracyjnej i gruntującej jogi. Doświadczam terapeutycznego masażu tajskiego w praktyce. Wsłuchuję się w moje potrzeby i dostrzegam potrzeby drugiej osoby.Oddycham górskim powietrzem, jem pyszne i pożywne wegańskie jedzenie, z uważnością chodzę po lesie, harmonizuję się, medytuję, odpoczywam. Rezonuje? Dołącz.

Cześć

To Janek i Mate podczas zeszłorocznego Joga-Masaż-Reset. Konkretnie tuż po medytacyjnym spacerze w lesie.
Tak. Już to robiliśmy i wyszło świetnie 🙂 Zresztą znamy się i lubimy od wielu lat. W tym roku uznaliśmy, że nasz masażowo – jogowo – regeneracyjny wyjazd jest jeszcze bardziej potrzebny. Mamy już potwierdzenie – pierwsze osoby zapisały się w parę godzin po ogłoszeniu i załapały się na obniżoną cenę (obowiązuje do 6 grudnia). Grupa będzie kameralna, podobnie jak w zeszłym roku. Zapraszamy więc tych, którzy nie przepadają za tłumami, ale też nie boją się kontaktu z drugą osobą. Możesz zapisać się solo lub w parze. Płeć, wiek i doświadczenie w jodze oraz masażu nie gra roli. Wyjazd jest dla wszystkich i każdy/każda znajdzie w nim coś dla siebie. Jeśli zechcesz będziesz mieć warunki do tego, żeby przyswoić konkretne umiejętności z zakresu klasycznego masażu tajskiego (masaż jogiczny). Jeśli potrzebujesz resetu, świętego spokoju i relaksu to tez jest propozycja dla Ciebie. Uważamy, że znaleźliśmy dobry sposób na połączenie jednego z drugim. Bo przecież najlepiej uczyć się w stanie relaksu a nie spięcia 🙂

Każdy dzień zaczniemy od jogi. Joga tworzy fundament i strukturę. Uwalnia napięcia i wzmacnia. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i umysł. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie.

Trzy resetowe popołudnia z masażem tajskim to warsztat podstaw tradycyjnego masażu tajskiego. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, wystarczy otwarty umysł i serce. Będziemy ćwiczyć w parach, a po trzech dniach pracy poznasz najważniejsze zasady masażu tajskiego w praktycznym wydaniu i będziesz mogła/mógł wymienić się z drugą osobą krótkim zdrowotnym masażem.

Kameralna grupa 12 osób.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Nie musisz mieć też doświadczenia w masowaniu. Stworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń do rozpoczęcia przygody z masażem.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy od 2008 roku. Bazuję na klasycznym systemie jogi przepuszczając go przez pryzmat moich osobistych doświadczeń i inspiracji. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji.
Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, oddech, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała.

Mate Thai :: Massage Therapy, masażysta i nauczyciel masażu tajskiego. W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie leczniczej funkcji (pomoc ciału w samouzdrowieniu) ze spotkaniem i wymianą energetyczną, którą stanowi każda sesja. Opanowanie technik to otoczka masażu, a intuicja, holistyczne podejście do zdrowotnych potrzeb pacjenta, to jego esencja.

Czas

Zaczynamy w czwartek 21.01.2020 o godz. 15.00 ale można przyjeżdżać wcześniej. Kończymy w niedzielę 24.01.2020 około 15:00.

Gdzie

Nasza baza na warsztat to 90m2 sala ogrzewana kominkiem (będzie ciepło) 🙂 z panoramicznymi oknami wychodzącymi na las, przytulne 2-4 osobowe pokoje, łazienka i aneks kuchenny. Dokładna lokalizacja będzie podana w mailu.

Co zjem?

Jedzenie wegetariańskie (lokalne produkty). W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki na które składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja. Możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Proponowany plan dnia

Jest to propozycja, uzgodnimy go wspólnie pierwszego dnia.

07:00 – Medycja / Sen – jeśli potrzeba
08:00
– Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Las
14:00 – Lekki obiad / Przekąska
15:00 – Warszat masażu tajskiego
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub inne formy wieczornego spędzania czasu

Cena

1140 zł – cena regularna
1040 zł – cena przy rezerwacji do 31.12.2020
940 zł – cena przy rezerwacji do 06.12.2020

W cenie

  • 3 x nocleg w kilkuosobowych pokojach
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska (lekki obiad) i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 4 zajęcia
  • Warsztat z masażu tajskiego: na cały wyjazd 3 spotkania po 3 godziny każde + 1 godzinne wprowadzenie
  • Medytacje

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres jan.szpil@gmail.com lub pod numerem 501 617 338. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 240 zł. Kameralna grupa 12 osób.

Joga Masaż Reset