Joga Reset + Masaż Tajski

Joga Reset + Masaż Tajski

Termin najbliższych zajęć Joga Reset + Masaż Tajski - 03.01.2020 - 05.01.2020 o godz. 15:00. Adres Rozdziele 145, 32-731 Żegocina. W celu zarezerwowania miejsca lub jak masz dodatkowe pytań pisz śmiało na mój adres jan.szpil@gmail.com.

3 dni radykalnego odpoczynku

Połączenie jogi regeneracyjnej i warsztatu masażu tajskiego. Zimowe przesilenie w otoczeniu ciszy. Jest to wyjazd offline. Skontaktuj się z własnym ciałem i oddechem za pomocą łagodnej, regeneracyjnej i gruntującej jogi. Doświadcz terapeutycznego masażu tajskiego w praktyce. Wsłuchaj się w swoje potrzeby i zobacz potrzeby drugiej osoby. Będziemy oddychać górskim powietrzem, jeść pyszne wege jedzenie, z uważnością chodzić po lesie, harmonizować, medytować, masować się i odpoczywać.

Każdy dzień zaczniemy od jogi. Joga tworzy fundament i strukturę. Uwalnia napięcia i wzmacnia. Poprzez świadomy oddech i ruch regeneruje ciało i umysł.
Trzy resetowe popołudnia z masażem tajskim to warsztat podstaw tradycyjnego masażu tajskiego. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, wystarczy otwarty umysł i serce. Będziemy ćwiczyć w parach, z łagodnością i uważnością na swoje potrzeby. Poznasz najważniejsze zasady masażu tajskiego w praktycznym wydaniu. Nie będziemy się „napinać” na naukę – skupimy się na relaksacji, tak, żebyś mógł/mogła wrócić z tego weekendu wypoczęty/wypoczęta a nabyte umiejętności były praktyczną pozostałościa po procesie odpoczywania i regeneracji.

Dla kogo?

Stopień zaawansowania w jodze nie ma znaczenia. Wyjazd jest otwarty dla zupełnie początkujących. Tak, możesz być nierozciągnięta/y to jest joga relaksacyjna! Co nie znaczy, że będziemy tylko leżeć. Na pewno poczujesz wzmocnienie całego organizmu na poziomie fizycznym i mentalnym. Nie musisz mieć też doświadczenia w masowaniu. Stworzymy dla Ciebie bezpieczną przestrzeń do rozpoczęcia przygody z masażem. Na wyjazd możesz przyjechać w parze lub solo.

Z kim?

Joga Jana, czyli Janek Szpil instruktor jogi metodą Sivanandy. Moja joga opiera się na świadomości ciała i relaksacji. Regeneracja następuje poprzez nawiązanie kontaktu ze sobą, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ciała. Zaczniemy od oddechu, przywrócimy jego naturalny rytm. Skończymy być może na staniu na głowie.

Mate Thai :: Massage Therapy, czyli Mateusz Flak masażysta i nauczyciel masażu tajskiego. W masażu tajskim fascynuje mnie połączenie leczniczej funkcji (pomoc ciału w samouzdrowieniu) ze spotkaniem i wymianą energetyczną, którą stanowi każda sesja. Opanowanie technik to otoczka masażu, a intuicja, usłyszenie potrzeb drugiej osoby to jego esencja.

Gdzie

Tęczowa Dolina. Ośrodek Edukacyjno-Rozwojowy – miejsce wśród gór i lasów Beskidu Wyspowego

Wyżywienie

W cenie wyjazdu wliczone są trzy dziennie posiłki wege na które składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja. Jedzenie w większości wegańskie (zostawiamy sobie furtkę na produkty niewegańskie typu lokalny ser, ale zawsze będzie możliwość oddzielenia). Możliwość dostosowania indywidualnego posiłków w zależności od potrzeb uczestników.

Czas

Zaczynamy w piątek 03.01.2020 o godz. 15.00, ale można przyjeżdżać od rana. Kończymy w niedzielę 05.01.2020 około 15:00 (można zostać dłużej).

Proponowany plan dnia

Jest to propozycja, uzgodnimy go wspólnie pierwszego dnia.

08:00 – Joga
10:00 – Śniadanie
12:00 – Łąka i Las lub zamiennie: acroyoga, pranajamy
14:00 – Przekąska
15:00 – Warszat masażu tajskiego
18:00 – Obiadokolacja
20:00 – Medytacja lub inne formy wieczornego spędzania czasu

Cena

690 zł – cena regularna
640 zł – cena przy rezerwacji do 15.11.2019

W cenie

  • 2 x nocleg w kilkuosobowych pokojach
  • 3 x dziennie posiłek wege na który składa się duże śniadanie, przekąska i obiadokolacja
  • 1 x dziennie zajęcia z jogi na cały wyjazd łącznie 3 zajęcia
  • 1 x dziennie warsztaty z masażu tajskiego na cały wyjazd łącznie 2 warsztaty po  3 godziny każdy + 1 godzinne wprowadzenie
  • Spacery medytacyjne w lesie
  • Dodatkowe ćwiczenia oddechowe tzw. pranajamy

Rezerwacja

W celu zarezerwowania miejsca proszę o maila na adres jan.szpil@gmail.com. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 240 zł.