Joga Jana i Permamotion na festiwalu SIEMIA

Termin - Joga Jana i Permamotion na festiwalu SIEMIA - 13.08.2020 - 16.08.2020 o godz. Całodniowe. Adres Pod Siemiatyczami, 17-300 Wólka Nadbużna . W celu zarezerwowania miejsca lub jak masz dodatkowe pytań pisz śmiało na mój adres .

Joga Jana oraz Permamotion na pierwszym transformacyjnym słowiańskim eko-festiwalu. Pełny program festiwalu znajduje się pod adresem: https://siemiafestival.pl/

Link do zakupu biletów:

Janek Szpil, Joga Jana – Podróżuję po Krakowie i po świecie poszukując, doświadczając, inspirując się różnymi stylami jogi i współczesnymi metodami świadomego ruchu. Sprawdzam na sobie i integruję różne podejścia do ruchu, oddechu, medytacji, relaksacji. Zachwycam się odkrywaniem jednego źródła w nich wszystkich. Moją interpretację jogi, która żywo ewoluuje wraz ze mną przekazuję poprzez własny sposób prowadzenia zajęć. Tworzyłem i współtworzę dalej miejsca spotkań i wymiany takie jak Pod Kopułą, Biała Droga, czy Ambasada Krakowian, bo wierzę w moc dialogu, współpracy i otwartości. W jodze interesuje mnie zwyczajność i piękno prostoty. W permakulturze widzę sposób na uleczenie świata. Testuje i eksploruje temat zakładając ogrody i prowadząc permakulturową działkę w mieście.

 

Joanna Książkiewicz, Joanna Książkiewicz – Ruch od Czucia – tańczę, improwizuję – ruchem, głosem, życiem. Pociąga mnie łączenie światów, fascynują procesy tworzenia się społeczności. Kocham taniec we wszelkich jego przejawach, odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała i drugiej strony baśni. Czerpię moce z kontaktu z naturą, wiele dni i nocy ostatniego roku spędziłam w dzikiej dolinie hiszpańskiej i na polskiej łące.Prowadzę warsztaty oswajania improwizacji i świadomości ciała, wierząc, że świadomy ruch to dobro, z którego czerpać może każdy – niezależnie od doświadczeń z ruchem, blokad w głowie i innych częściach nas.
W trakcie szkolenia na Somatic Movement Educator wg Body Mind Centering. Absolwentka psychologii, instruktor i trener personalny metody Pilates Core.

Joga Jana i Permamotion na festiwalu SIEMIA